Polskie bestsellery książkowe w kwietniu 2016?>

Kwiecień przyniósł kilka ciekawych premier książkowych i zaskakujące zmiany na listach bestsellerów. Co teraz czyta się w Polsce? Jakie książki Polacy zabierają na majówkę? Oto przegląd najpopularniejszych polskich książek w kwietniu 2016.


Nowa książka Pilipiuka

Długo oczekiwana książka Andrzeja Pilipiuka pojawiła się już na półkach. I to od razu tych, na których znajdują się bestsellery książkowe. Litr ciekłego ołowiu to zbiór esejów, w których autor dotyka spraw historycznych. Liczne ciekawostki, wspaniały język to nie tylko znaki rozpoznawcze nowej książki autora, ale również całości jego twórczości. Warto sięgnąć po Litr ciekłego ołowiu i zobaczyć, że najlepsze pisarskie czasy Pilipiuka jeszcze nie minęły, a może są dopiero przed nami.


Jan Kaczkowski

Rozmowy z księdzem Kaczkowskim utrzymują się stale na najwyższych miejscach. Bestsellery książkowe Kaczkowskiego urzekają czytelników prostymi, ale trafiającymi w serce mądrościami i niezwykłym ciepłem i życzliwością, jaka emanowała zawsze z księdza, który niestety na początku kwietnia odszedł po długiej chorobie. To książki, które przywracają do piony i które po prostu trzeba przeczytać.


Romanse

Podobnie jak w Anglii, również w Polsce popularnością cieszy się książka "Dotyk Crossa". To ostatnia część miłosnej sagi, która podbiła serca czytelniczek na całym świecie niezwykłą historią i wyraziście zarysowanymi sylwetkami bohaterów, a szczególnie głównego bohatera.
Tags: