Uzdrawiająca energia w ludzkim organizmie?>

Medycyna w dzisiejszych czasach daje nadzieję na wyzdrowienie nawet osobom w bardzo zaawansowanych stanach chorobowych. Czasami zastosowanie wyniszczającej terapii jest konieczne, aby uratować ludzkie życie. Jednakże często, w przypadku mniej groźnych dolegliwości można odpuścić tradycyjne leczenie, a w zamian wykorzystać wewnętrzną energię naszego organizmu.


Ukryta siła w naszym ciele

Medycyna alternatywna, zwana często również niekonwencjonalną niewiele ma wspólnego ze zwyczajną medycyną. W medycynie tradycyjnej przede wszystkim stosuje się leki i zabiegi. Praktycznie każda terapia ma jakieś skutki uboczne. Jeśli zaś chodzi o medycynę niekonwencjonalną wykorzystuje ona zwykle zgromadzoną w naszym ciele energię, której do tej pory nie potrafiliśmy wykorzystać.


Jak możemy sami się uzdrowić?

W 2001 roku zajmujący się medycyną alternatywną doktor Loyd odkrył w jaki sposób można wykorzystać zgromadzoną w człowieku energię do tego, aby sam się on uzdrowił. To wtedy właśnie stworzył on pierwszy kod uzdrawiania.


Obecnie istnieje już kilkanaście kodów o różnym zastosowaniu. Co ważne, aby skorzystać z kodu uzdrawiania nie potrzebujemy pomocy lekarza, ponieważ wszystko możemy zrobić samodzielnie.
Tags: