Ewa Wachowicz gotuje?>

Kim jest Ewa Wachowicz? Co ciekawe, nie jest to osoba która jest znana tylko z tego, że jest znana. Dzięki wielu zdolnościom i oczywiście własnej ciężkiej pracy dotarła ona bardzo wysoko. My zajmiemy się jej karierą od strony kulinarnej.


Od miss do dziennikarki...

Kto by pomyślał, że skromna i ładna dziewczyna, będąca Miss Polonia, stanie się specjalistką w zakresie... żywienia i gotowania? Może jednak właśnie dlatego osoba ta tak bardzo akcentuje rolę zdrowej żywności w codziennym odżywianiu. I choć kulinaria to nie jej jedyna pasja (i zajęcie) to można powiedzieć, że jej kompetencje kulinarne są na bardzo wysokim poziomie.


Pisarka

Ewa Wachowicz to również pisarka. Napisała ona książkę kucharską pod tytułem "Ewa gotuje". Za tym prostym i niewiele znaczącym tytułem, kryje się pozycja zawierająca mnóstwo ciekawych, zdrowych (na szczęście nie tylko) i przede wszystkim odżywczych potraw.


Dziś wiele kobiet i mężczyzn sugeruje się tym, co w "Ewa gotuje" napisała pani Wachowicz. I dobrze - ponieważ jest to naprawdę dobra książka, która w przeciwieństwie do wielu innych pozycji ma w sobie przepisy na typowo domowe dania. Jeśli więc szukamy inspiracji na dobrą, domową kuchnię, to książka pani Wachowicz jest jak najbardziej na miejscu.


Tags: