Kalendarz księżycowy dla każdego?>

Moc księżyca okazuje się powszechnie znana, a świadomość ludzka odnosząca się do jego wpływu na codzienną rzeczywistość stale wzrasta. Możliwości wykorzystania energii księżyca w zwykłych sprawach każdego człowieka zapewnia książka "Kalendarz księżycowy". Jest to książka adresowana do osób, chcących w skuteczny sposób realizować określone cele, wykorzystując do tego dobroczynny wpływ księżyca.


Księżyc jako sprzymierzeniec człowieka

Oddziaływanie energetyczne księżyca jest ogromne. Jego wpływ zmienia się w zależności od pory roku, miesiąca oraz fazy występowania. Nie każdy zdaje sobie sprawę z możliwości księżyca, dlatego warto zapoznać się z informacjami zawartymi w omawianej książce.


Do aktualnej energii księżyca można bowiem dostosować codzienną aktywność, wybierając optymalny moment na różne wydarzenia - księżyc oddziałuje bowiem na skuteczność podejmowanych przedsięwzięć, stąd wysoka zasadność kompatybilnego współdziałania z jego fazami.


Zalety wykorzystania "Kalendarza księżycowego"    

Można uznać, że omawiany kalendarz stanowi trafną propozycję dla osób, chcących podjąć próbę współpracy z energią księżyca. Weryfikacja jego faktycznego oddziaływania nie powinna być trudna i może okazać się dobrą zabawą.
Tags: