Rhonda Byrne - Sekret?>

A teraz coś dla miłośników kontrowersyjnych pozycji - książka Sekret (zobacz polskie wydanie), która poruszyła miliony. Którą można albo pokochać, albo znienawidzić. Albo uznać za prawdę, albo za zupełną manipulację i kłamstwo. Bo właściwie nie zdarzają się o niej opinie neutralne. Jednak spróbujmy! W końcu nie chodzi o ty, żeby was do czegoś zrazić czy namówić, a po prostu o to, żeby zachęcić, by każdy z was wyrobił sobie własne zdanie.


Kim jest autorka?

Rhonda Byrne - pani ta jest australijską pisarką i producentką, która jest znana szerokiej publiczności właściwie tylko ze względu na publikację książki Sekret oraz późniejsze wyprodukowanie jej w wersji filmowej. Była również producentką nowozelandzkiej serii telewizyjnej pod tytułem "Sensing Murder", która omawiała nierozwiązane do tej pory sprawy morderstw.


O czym jest książka?

W wielkim skrócie - dotyka tematu sukcesu życiowego i tego, w jaki sposób każdy człowiek przyciąga do siebie różne rzeczy. Czyli swoista teoria przyciągania w wydaniu coachingowym. Byrne zwraca uwagę na kwestie psychologiczne, jak i filozoficzne, związane z ludzką świadomością i tym, w jaki sposób wpływa to na nasz sukces lub porażkę. Okazuje się więc, że nasz sekret tkwi w sposobie myślenia.


Tags: